Clubactietoewijzingen voor 2 maart 2012
| 19:00 | zaalwachtcoördinator | Bert Veldkamp |
|
| 19:00 | MC 1 |
teller | Manon Offereins |
| 19:00 |
MC 1 |
scheidsrechter | Gerrit Herink |
Wedstrijdcommissie
De wedstrijdcommissie houdt zich bezig met zaken die te maken hebben met het goed laten verlopen van de wedstrijden. De specifieke taken die hierbij horen zijn het wedstrijdsecretariaat en het indelen van tellers, zaalwachtcoördinatoren en scheidsrechters via Club Actief.
De samenstelling van de commissie is als volgt:
| Voorzitter en tevens wedstrijdsecretariaat | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | 0593-522663 |
| Scheidsrechters coördinator | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | 0593-527257 |
| zaalwachtcoördinatoren via Club Actief | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | 0593-526402 |
Wedstrijdsecretariaat
Het wedstrijdsecretariaat geeft de wedstrijdwijzigingen door aan de teams. Alleen om een dringende geldige reden (persoonlijke, familie of extreme weersomstandigheden) wordt geprobeerd een wedstrijd te verzetten. Het wedstrijdprogramma van de NEVOBO is meestal vanaf begin September op de site te lezen. De wedstrijden van alle teams voor het hele seizoen worden hierop aangegeven. De wedstrijdsecretaris zorgt ervoor dat de teams vroegtijdig op de hoogte worden gesteld van wijzigingen in het wedstrijdprogramma. De teams dienen ook zelf gedurende het seizoen goed de site in de gaten te houden. Het verzetten van wedstrijden kan alleen naar wedstrijdavonden. Verzetten naar trainingsavonden wordt niet gedaan omdat scheidsrechters, tellers en coaches ook zelf trainen. Bovendien moeten teams trainingsuren inleveren omdat een wedstrijd niet in een uur gespeeld kan worden. Een uitzondering op deze regel zijn bekerwedstrijden deze moeten op een trainingsavond worden gespeeld.
Scheidsrechtercoördinator
De scheidsrechtercoördinator houdt de planning bij van scheidsrechters op de wedstrijdavond. Scheidsrechters die zijn ingedeeld dienen zelf vervanging te regelen of onderling te ruilen. Dit kan via Club Actief gedaan worden. Wanneer dit niet lukt wijst de scheidsrechtercoördinator een andere scheidsrechter aan.
Inplannen tellers, zaalwachtcoördinatoren en scheidsrechters via clubactief
Via Club Actief worden alle scheidsrechters, zaalwachtcoördinatoren en tellers automatisch toegekend aan een wedstrijd op een wedstrijdavond. Zij staan in principe nooit ingedeeld als ze zelf moeten spelen. Is dat per ongeluk wel het geval dan dient de inplanner hier zo snel mogelijk van op de hoogte gebracht te worden als dit wordt geconstateerd. Tellers en zaalwachtcoördinatoren die zijn ingedeeld dienen zelf vervanging te regelen of onderling te ruilen. Dit kan via Club Actief gedaan worden.





