De clubactieftoewijzingen voor het seizoen 2012-2013 zijn nog niet bekend.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wedstrijdverslagen
Heren 1 zet maximale druk op concurrenten
Weber Smash heren 1 speelde afgelopen zaterdag in Slagharen tegen Side-Out H4 die op een 6e plaats staan. De basis bestond uit Jannes als spelverdeler, Jan op de diagonaal, Xander en Richard op mid en Erik en Goran op buiten en als libero Rolf. De mannen van coach Verhoeven begonnen sterk en liepen al snel uit naar 11-6. Met gevarieerd spel werd de set snel met 25-11 binnen gehaald.
De tweede set werd er met dezelfde spelers gestart, maar de concentratie was soms niet aanwezig. Hierdoor verliep het moeizamer. Na een time out bij 2-5 werd er bij een 5-8 achterstand de diagonaalpositie gewisseld en mocht Bert het team meer schwung geven. De mannen knokten zich weer terug in de wedstrijd en via 9-8 en 20-13 werd de set uiteindelijk gewonnen met 25-19.
De derde set werd weer begonnen met het basis team en Weber Smash heren 1 liep snel uit naar 9-3. Toch haperde het iets bij 20-14 en 24-19 en moest coach Verhoeven een time out nemen even het team toespreken, hierna werd het laatste punt van de set binnen gehaald, 25-19.
In de vierde set verliep het spel weer wat moeizamer en werd bij een 8-7 achterstand weer gewisseld op de diagonaalpositie. Het basis spel werd weer opgepakt en via 8-10 en 12-15 voorsprong werd de 4e set met 25-20 binnen gehaald. Door deze 4-0 overwinning stijgen de Weber mannen naar de 2e plaats.
Op 2 december speelt Weber Smash heren 1 om 20.30 uur thuis de topper tegen En Bloc H1 die de 2e plaats deelt met Weber Smash heren 1. Bij winst op En Bloc kan Weber Smash heren 1 de 1e plaats veroveren van koploper DOK Dwingeloo die met slechts 1 punt meer op de 1e plaats staan.





